Hotel SUNSHINE RHODES**** (odlet z Ostravy - 8 denní)

 

ŘECKO - RHODOS - IALYSSOS

Poloha: Rozlehlý hotelový komplex s vysokou kvalitou poskytovaných služeb, sestávající z hlavní budovy a 7 vedlejších bloků, je situován přímo na písčito-oblázkové pláži, 800 m od centra antického městečka Ialyssos, které láká své návštěvníky jedinečným propojením moderního a starověkého Rhodosu s řadou obchůdků, kaváren a taveren. Hotel vhodný pro rodiny s dětmi i náročnější klientelu, je od hlavního města ostrova vzdálen 7 km. V blízkosti hotelu zastávka místní autobusové dopravy.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, klimatizovaná hlavní restaurace, italská á la carte restaurace, taverna Zorbas, hlavní bar, bazénový bar Aphrodite, bazénový bar Thalassa, 3 venkovní bazény (jeden z nich s dětskou částí a skluzavkami), dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, parkoviště, zahrady, venkovní divadlo, dětské animace, dětské hřiště, dětský klub, vnitřní i venkovní hrací plocha, sauna, plážové hry, boccia, venkovní tělocvična, šipky, aerobic, stolní tenis, lukostřelba, minigolf, 3 tenisové kurty, vodní aerobic, vodní polo, plážový volejbal, večerní programy (řecký večer, 2x týdně živá hudba, hudební vystoupení v divadle). Za poplatek: WiFi přístup na internet, internetová kavárna, hlídání dětí, salon krásy Aphrodite (kadeřnictví, nehtové studio, masáže, ošetření pleti), lékař, minimarket, obchod se suvenýry, půjčovna aut, motocyklů a horských kol, lekce potápění.  
Pokoje: Komfortní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, telefonem s přímou volbou, miniledničkou, trezorem, WiFi přístupem na internet (za poplatek), koupelnou se sprchou, WC a fénem, balkonem či terasou. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.
Strava: Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.00-10.00), pozdní snídaně (10.00-10.30), obědy (12.30-14.30), večeře (19.00-21.30) formou bufetu v hlavní restauraci, výběrem z menu v á la carte restauraci či taverně (19.00-21.30). Občerstvení v průběhu dne – čerstvé saláty, teplé i studené snacky, čerstvé ovoce, zmrzlina (12.30-16.00) v taverně, odpolední káva, čaj a zákusky (17.00-18.00). Neomezená konzumace místních alkoholických i nealko nápojů v hlavním baru (17.00-1.00), bazénovém baru Aphrodite (10.00-18.00), bazénovém baru Thalassa (9.00-1.00) i v hlavní restauraci během jídel.
Pláž: Dlouhá písčito-oblázková pláž leží přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, široká nabídka vodních sportů (vodní lyže, kitesurfing, windsurfing, potápění – 15 km od hotelu) za poplatek.

Termín Dní Doprava Strava   Cena
25.9. - 2.10. 8 letecky z Ostravy all inclusive Vyprodáno

Fotogalerie

+420 583 550 370