Hotel ROYAL PALACE HELENA PARK*****

 

Poloha: Hotel Royal Palalce Helena Park je společně s hotelem Royal Palace Helena Sands součástí největšího 5-ti hvězdičkového komplexu Helena Resort na Slunečném pobřeží. Resort se nachází přímo u pláže v severní části letoviska a je obklopen krásnou a rozlehlou zahradou s umělou říčkou, která oba hotely od sebe odděluje. Obchodní a společenské centrum je vzdáleno cca 800 m.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, lobby bar, WiFi v lobby baru zdarma, hlavní restaurace (1x týdně Gala večeře, 2x týdně tematická večeře), tématická restaurace Blue Lagoon (možno zdarma 3x za pobyt po předchozí rezervaci), bar Salon, bar u bazénu, bazén a dětský bazén s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, sluneční terasa, dětský klub a hřiště, 6x týdně animační programy pro děti a dospělé, fitness, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, šachy, karetní hry, 2 konferenční místnosti. Za poplatek: butik, obchod se suvenýry a šperky, půjčovna aut, parkoviště před hotelem a podzemní parkoviště. Klienti mohou zdarma využívat v sousedním hotelu Helena Sands vnitřní vyhřívaný bazén s jacuzzi a fitness. Za poplatek pak tenisové kurty, billiard, wellness centrum s různými druhy procedur a masáží, saunu (finská, aroma, parní), salon krásy včetně kadeřníka. 1x za pobyt je možné wellness centrum navštívit zdarma. 
Pokoje: Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, telefonem, WiFi připojením (zdarma), trezorem (zdarma), minibarem (minerální voda a nealkoholické nápoje zdarma po příjezdu), koupelnou se sprchou a WC, fénem a balkonem. Pokoje s výhledem na bazén nebo zahradu a možností jedné přistýlky jsou za příplatek.
Strava: Program ultra all inclusive v hlavní hotelové restauraci zahrnuje snídaně (7.30-10.00), obědy (12.30-14.30) a večeře (18.00-21.30) formou bufetu s širokým výběrem teplých a studených pokrmů, čerstvého ovoce, dezertů a vegetariánských pokrmů. Lehké občerstvení (14.00-17.30) se podává ve snack baru a lounge baru. Neomezená konzumace (10.00-24.00) nealkoholických nápojů, místních alkoholických nápojů a vína v hlavní hotelové restauraci, lobby baru, baru u bazénu, salon baru. Možnost 3x týdně večeře v tématické restauraci Blue Lagoon (nutná rezervace).
Pláž: Krásná písečná pláž se nachází cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Za poplatek plážový bar a široká nabídka vodních sportů.   

Fotogalerie

+420 583 550 370