Jak rezervovat

Na našem portálu si můžete vybrat jakýkoliv zájezd z kompletní nabídky zájezdů cestovní kanceláře ANCORA. Poradíme Vám, jak rychle a pohodlně zájezd nakoupíte:

 1. Vyberte si z naší nabídky Vám vyhovující zájezd.
 2. Vyplňte jednoduchý objednávkový formulář a odešlete jej.
 3. Naši operátoři ověří obsazenost Vámi zvoleného zájezdu. V případě, že jsou místa volná, ještě tentýž pracovní den Vám bude zaslán mailem podrobný formulář objednávky s kalkulací zájezdu (pokud si zájezd objednáte ve večerních nebo nočních hodinách, formulář Vám bude zaslán následující pracovní den). Pokud Vámi zvolený zájezd je již obsazen, budeme Vás neprodleně telefonicky kontaktovat a dohodneme náhradní řešení.
 4. Do formuláře doplníte požadované údaje (jména účastníků zájezdu, adresy, rodná čísla, telefonní čísla) a odešlete ho. Vyplnění formuláře je považováno za předběžnou objednávku. Jakmile formulář odešlete je zkontrolován naším pracovníkem. Následně na Váš email zašleme cestovní smlouvu a výzvu k platbě. Nově můžete využít platby on-line bankovním převodem nebo platbu kartou. Objednávka se stává závaznou v okamžiku přijetí požadované platby na účet cestovní kanceláře ANCORA.
 5. Informaci o provedené platbě nám sdělte (telefonicky, mailem, faxem).
 6. Potvrzení o přijetí platby na účet cestovní kanceláře ANCORA Vám odešleme na Vaši e-mailovou adresu do 24 hodin po obdržení platby, nejpozději následující pracovní den.
 7. Týden před odjezdem/odletem obdržíte informace k odbavení. Pokud byl zájezd objednán v kratší lhůtě než 10 dnů před odjezdem/odletem (tzv. last minute), budou Vám informace k odbavení předány dle telefonické dohody nebo přímo na letišti.
 8. Všechny zájezdy cestovní kanceláře ANCORA jsou pojištěny pro případ úpadku u pojišťovny GENERALI a.s., číslo pojistné smlouvy 1710200001. Počátek pojištění 1.1.2020, konec pojištění 31.12.2020. Kopii pojišťovací listiny naleznete na těchto internetových stranách v sekci "POJIŠTĚNÍ".
 9. Všeobecné podmínky pro účast na zájezdech cestovní kanceláře ANCORA naleznete na těchto internetových stranách v sekci "INFORMACE"
 10. V případě jakýchkoliv nejasností nás kontaktujte na tel. číslech 583 550 372.

Platit můžete:

 • on-line bankovním převodem
 • platební kartou
 • bankovním převodem
 • složením hotovosti v kterékoliv bance v ČR
 • složenkou

Po odeslání platby si můžete na tel. číslech 583 550 370, 583 550 371 nebo 583 213 970 ověřit, zda platba přišla na náš účet. Převod finančních prostředků z banky na účet trvá obvykle 1-3 dny.

Číslo našeho účtu:

Komerční banka Šumperk, číslo účtu 48943841/0100.
Jako variabilní symbol napíšete rezervační číslo zájezdu, které je uvedeno v pravém horním rohu rezervačního formuláře.

Spojte se s námi na sociálních sítíchFacebook Google Plus Twitter Skype

Ancora call centrum: 583550370
Katalog leteckýcch zájezdů na léto 2020

+420 583 550 370


Vážení klienti,

děkujeme za Vaši přízeň a důvěru, kterou jste nám věnovali v letošním roce.
Jistě bude s námi souhlasit, že letošní rok byl pro nás všechny mimořádně náročný - museli jsme čelit problémům a situacím, se kterými jsme se za 30 let naší existence dosud nesetkali.
V současné době začínáme pro Vás připravovat nabídku na rok 2021 – budeme doufat,
že se aktuální nepříznivá epidemiologická situace brzy uklidní, že Vás naše nabídka opět osloví
a že si budete moci svoji zaslouženou dovolenou užít již bez jakýchkoliv omezení.

Přejeme Vám vše nejlepší s tím, že budeme doufat,
že nám i nadále zachováte přízeň i v roce 2021.